Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Krumpholz

( ilość produktów: 30 )

Tradycyjna firma KRUMPHOLZ Werkzeuge w Guttenbergerhammer jest firmą rodzinną zajmującą się kowalstwem oraz produkcją narzędzi leśnych, budowlanych, rolniczych i ogrodowych od 1799 roku i dlatego może polegać na rozległej wiedzy specjalistycznej w zakresie produkcji i kucia narzędzi ręcznych. Do produkcji swoich narzędzi Krumpholz używa wyselekcjonowanej wysokiej jakości Szwedzkiej stali węglowej o różnych stopniach twardości. Ich wiedza i doświadczenie pozwalają nam cieszyć się z produktów najwyższej jakości.

W ich asortymencie znajdują się takie narzędzia jak młoty, siekiery, kliny, toporki, szpadle, widły oraz cała masa innych narzędzi. Produkty te używane są w rolnictwie, leśnictwie, budownictwie czy ogrodnictwie.

Wykonując trzonki narzędzi firma Krumpholz stosuje najwyższej jakości drewno jesionowe i orzesznika hikory. Obydwa materiały są bardzo twarde i elastyczne co pozwala cieszyć się narzędziem przez długi czas. Wszystkie narzędzia są obrabiane ręcznie i dokładnie sprawdzane. Gwarantuje to długą żywotność produktów. Zakup tych narzędzi to dobra inwestycja.

CenaCena
-
pixel